Bageterie Boulevard je český koncept restaurací EXPRES GOURMET, se kterým dobýváme svět křupavými bagetami s originálními recepturami světových kuchařů. Jsme dnes v Česku, na Slovensku, v Dubaji, v Německu a jedeme dál.

Nová Bageterie Boulevard v Teplicích hledá pozice CREW

"Vše co děláme rukama, pochází z našich srdcí."

Bageterie Boulevard Teplice

Na novou pobočku Bageterie v Teplicích hledáme kolegy a kolegyně na pozici CREW! Baví Vás práce v kuchyni či se zákazníky? Co příležitost získat zkušenosti přímo v našich TOP pobočkách v Praze?
Hledáme právě Vás!

Co vás čeká ?

-zaškolení v centru Prahy po dobu zhruba 1 měsíce

  • nejdříve se zaučíte na kuchyni

o příprava pokrmů – baget, salátů, polévek atd.
o příprava surovin
o standardy a normy
o úklid – nesmíte se bát vzít košte do ruky

  • potom Vás zaučíme na servise

o práce s kasou
o komunikace se zákazníky
o nabídka našich produktů
o výdej hotových jídel
o úsměv na tváři :-)

  • nikdo učený z nebe nespadl, proto se Vám bude věnovat trenér neboli expert coach, který Vás provede provozem, ukáže Vám vše potřebné a stane s v práci Vaším prvním kámošem
  • zodpovědný přístup k práci
  • flexibilitu
  • potravinářský průkaz
  • praxe v gastronomii výhodou, ale ne podmínkou
  • příjemné jednání
  • chuť do práce

Co Vám nabídneme?

- zaškolení v
- zajímavé mzdové ohodnocení až 140kč/hod. po dobu tréninku
- příspěvěk na dopravu z Teplic do Prahy a obráceně :)
- dotované stravování
- smlouvu na hlavní pracovní úvazek na dobu neurčitou
- slevu na produkty Bageterie Boulevard
- výbornou příležitost pro nastartování pracovní kariéry
- zázemí úspěšné a stabilní české společnosti
- možnost kariérního růstu v rámci ČR i v zahraničí

Jak bude probíhat zaškolení?

- zaškolení bude probíhat v Praze
- přispějeme Vám na dopravu
-zaškolovat se budete na našich již zaběhnutých pobočkách
-při zaškolování budete pod dohledem trenérů

Informace o pozici

Místo pracoviště

náměstí Svobody 3316, 415 01  Teplice-Teplice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

23000-27000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na dopravu, ubytování/příspěvek na ubytování, občerstvení na pracovišti, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Vzdělání není podstatné

Zadavatel

Crocodille ČR, spol. s r.o.

Trainee programy. Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Ivana Mutinská